Kadra

mgr Grzegorz Gruza

Współwłaściciel marki

Pan Grzegorz jest współwłaścicielem marki sieci przedszkoli oraz właścicielem przedszkola przy ul. Dożynkowej. 

Jest absolwentem Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu M.C. Skłodowskiej w Lublinie. Podyplomowo ukończył studia z zakresu Public Relations w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Studiował też na kierunku MBA.

Od 1998 roku pracował jako wychowawca dzieci i młodzieży będąc instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego. W ramach służby instruktorskiej był drużynowym drużyny harcerskiej, odpowiadał za kierowanie działaniami programowymi drużyn funkcjonujących w ramach jednostki powiatowej ZHP w Lublinie (Hufiec ZHP Lublin), koordynował prace programowe na poziomie wojewódzkim w ramach Zlotu „Gniezno 2000”, w którym brało udział ponad 10 tysięcy harcerzy. Od wielu lat wspiera instruktorów Hufca Lublin ZHP w rozwoju kompetencji wychowawczych. Przedszkole stało się naturalną - po harcerstwie - kontynuacją tworzenia wokół siebie środowiska osób, które służą szczęściu i rozwojowi najmłodszych. 

Pasja pracy z ludźmi oraz doświadczenie we wspieraniu innych w rozwoju dały mu szerokie pole działania w różnych branżach od edukacyjnej, przez gastronomię po doradztwo biznesowe i branżę IT. Jako konsultant pracuje z menadżerami w Polsce i Wielkiej Brytanii. W gronie swoich Klientów ma  m.in. takie firmy jak: 3M, Toyota, Philips, Shell, Roto Frank, Whirlpool, Kraft Foods, Volvo, Santender Bank, Husqvarana, Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ministerstwo Finansów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kierowania ludźmi.

Prywatnie jest mężem Małgorzaty oraz ojcem Weroniki, Oliwii i Bianki. Starsze córki są już absolwentkami "entliczka", natomiast Bianka jest dzielnym przedszkolakiem. Jego pasją są góry - taternictwo i narty - oraz windsurfing.