Kadra

mgr Aleksandra Maciąg

logopeda

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy logopedycznej z dziećmi z dyslalią, autyzmem, ZA, zespołem Downa, MPD. Obecnie pracuję także w ośrodku terapeutyczno-diagnostycznym dla osób z autyzmem. Ciągle poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Czym jest dla mnie praca z dziećmi? Jest jak czytanie nieprzewidywalnej i bajecznie zilustrowanej książki od której nie można się oderwać :) Interesuję się emisją głosu, dykcją i techniką mówienia. Uwielbiam sport, szczególnie kolarstwo i bieganie. W wolnych chwilach maluję.

NAUCZYCIELKI O PANI OLI:

"Bardzo ciepła i serdeczna osoba, aż "miło posłuchać" jak odzywa się do dzieci. Barwna i charakterystyczna, od razu rzuca się w oczy. Łatwo nawiązuje kontakt z rodzicami i dziećmi i zawsze chętnie służy radą."

"Miła, serdeczna, ciekawa świata. Rozwija swoje pasje. Bardzo ładnie rysuje."

"Znana ze swojego talentu do rysowania. Dzieci ustawiają się do niej w kolejkę, aby dostać piękny obrazek. Ma bardzo ciepły głos."

"Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Potrafi szybko zebrać wszystkie dzieci do siebie i zainteresować ciekawą zabawą."