Kadra

mgr Katarzyna Ćwik

lektor języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego

Ukończyłam studia na Wydziale Humanistyki z zakresu Filologii Angielskiej na UMCS w Lubinie. W przedszkolu pracuję od 2010 roku, prowadzę zajęcia z języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego. W nauczaniu języka najmłodszych najważniejsza dla mnie jest radosna postawa, niespodziewany sposób przekazu, zaskakujące metody, kontakt i ruch, a także wzbudzenie w dzieciach pewności siebie tak, by wypowiedzenie choć jednego słowa stanowiło dla nich powód do dumy.

NAUCZYCIELKI O PANI KASI:

"Pani Kasia to przedszkolna poliglotka i pracowita mrówka, zawsze na zajęciach, lub zaangażowana w przygotowywanie pomocy do zajęć. Pomysłowa i ekspresyjna, ma talent do wyzwolenia w dzieciach pędu do nauki języków obcych. Ma oryginalny styl, nietuzinkowe pomysły, upór w poszukiwaniu nowych form pracy na swoich zajęciach - jest ciekawa świata i niezwykle cierpliwa w stosunku do dzieci - jeśli traci cierpliwość to tylko w stosunku do dorosłych."

"Z nią i w piłkę można pograć, i pośpiewać i powygłupiać się także. Pani Kasia znana jest z talentu do szybkiego adoptowania się do nowych sal i nowych grup, co widać gdy staje się osobą wspierającą dla kolejnej koleżanki z pracy."

"Osoba, która nie lubi marnować czasu, wiecznie zajęta, zapracowana, przestrzega skrupulatnie terminów, lubi mieć wszystko bardzo szczegółowo zaplanowane. Konsekwentna w swoich decyzjach, wyborach, twardo dąży do celu."

"Niezwykle energiczna, pozytywna i pełna pasji. Temperament iście ognisty, obycie iście angielskie. Indywidualistka, nieco zwariowana, pomysłowa, niespokojna, ciągle w ruchu, potrafi się dzielić, dobra organizatorka. Dobra energia udzielająca się dzieciom to nieodłączny element każdych jej zajęć."

"Posiada świetny gust i doskonale zna się na modzie, jej stroje zawsze są oryginalne i kolorowe, nigdy nudne. Powodem jest to, że Indywidualizm to jej drugie imię. Tylko ona może wpaść na pomysł by jeść dżem z majonezem. Miłośniczka niezwykłego jedzenia, potrafi rewelacyjnie urządzić mieszkanie i kolekcjonuje tablice rejestracyjne z USA."