Kadra

Robert Suszko - właściciel marki

właściciel marki
Robert Suszko jest założycielem i właścicielem marki edukacyjnej Przedszkola Prywatne entliczek-pentliczek. W 2000 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W styczniu 2009 roku ukończył Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej w WSP TWP w Lublinie. Stąd też powstał pomysł na uruchomienie właśnie takiej działalności. 

Ukończył również Executive Master of Business Administration GFKM w Katowicach (2017). Obecnie pełni wiele ról doradczych w firmach świadczących usługi dla biznesu. 

Przedszkola to był pomysł, który realizował dobro zawarte w tym jednym prostym zdaniu poniżej. 
Praca w Przedszkolu to według Roberta spełnianie cudownej misji jaką jest dawanie dzieciom szczęścia i spełniania ich marzeń.

Prywatnie interesuje się sztukami walk wschodu (stopień mistrzowski 1 dan), aktywnie uprawiając karate;  jest pasjonatem czytania - czyta zawsze i wszędzie...; fotografią - montażem, retuszem, technikami artystycznymi oraz trekkingiem górskim i wysokogórskim... jak sam mówi "...gór mi trzeba i ciągle mi mało..."


WSPÓŁPRACOWNICY O PANU ROBERCIE:

"Zawsze wiedział, jakie chciał stworzyć miejsce dla dzieci i rodziców i każdego dnia pilnuje by taki właśnie był entliczek. Potrafi żartować, motywować, wspierać – sprawić by przedszkolny mechanizm działał bez zarzutu. Zdrowo się odżywia, pija gorzką herbatę a w Jego pokoiku można usłyszeć często dźwięki łagodnej muzyki"

"Znał po imieniu każde dziecko w przedszkolu :),  zawsze docenia pracę swoich nauczycielek,  pozwala rozwijać skrzydła, całym sercem wspiera „śmiałe pomysły” i pomaga je realizować. Zna mnóstwo piosenek i czasem  ( zdecydowanie za rzadko) gra w przedszkolu na gitarze. Lubi wyzwania, nie znosi bałaganu. Tworzy w pracy dobrą, serdeczną i przyjazną atmosferę. Normalnie da się lubić :)"

"Człowiek Orkiestra, którego można określić wieloma czasownikami: wymyślić, kupić, zamienić, naprawić, zadzwonić, załatwić, porozmawiać, rozwiązać, pomyśleć, zorganizować…. Wiele czasowników ale jeden przymiotnik: niezastąpiony!"

"Dążący do wcielenia w życie przedszkolne wszystkich ideałów. Zawsze oczekuje więcej niż 100% i dąży do tego, żeby motto przedszkola – „entliczek pentliczek – więcej niż przedszkole” nie było tylko pustym frazesem. Potrafi stworzyć w przedszkolu ciepłą i rodzinną atmosferę. Otwarty na wszelkie pomysły, nowości czy prośby. Potrafi motywować i docenić za najmniejszy sukces."