O nas
251x222Przedszkole Prywatne "entliczek-pentliczek 2" powstało we wrześniu 2009 roku i działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych miasta Lublin. Jest nowoczesnym Przedszkolem o wysokim standardzie, które powstało dzięki marzeniom o stworzeniu dziecięcego świata – pełnego radości i odkrywania. 
Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca pełnego ciepła oraz ciekawej i mądrej pracy jest wyjątkowy zespół ludzi, dla którego przebywanie z dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata - to pasja. Takim zespołem jesteśmy. Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Wiemy, jak w pracy z dziećmi kreować ciepłą i pełną bezpieczeństwa atmosferę oraz realizować nowoczesny program pracy. Chcemy, aby Przedszkolaki w pełni cieszyły się dzieciństwem oraz harmonijnie rozwijały. Mamy ambicję być najlepiej ocenianym - przez rodziców oraz ich dzieci - przedszkolem w Lublinie. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko.MISJA PRZEDSZKOLA

W naszym przedszkolu najważniejsze jest szczęście dzieci. Tylko ze szczęśliwych dzieci wyrastają szczęśliwi dorośli.Odpowiadając na potrzeby rodziców, wspólnie z nimi chcemy tworzyć takie przedszkole, w którym dzieci będą miały szansę pełnego rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Wartości, którymi się kierujemy to: radość z osiągania sukcesu, rozwijanie samodzielności oraz umiejętności współdziałania, wzajemny szacunek wobec niepowtarzalności każdego z nas, rozwój indywidualnych zainteresowań oraz wytrwałość w osiąganiu celów.
Nasz zespół wyróżnia potrzeba ciągłego doskonalenia się, konsekwencja w dążeniu do celu, umiejętność wspólnej pracy oraz radość tworzenia.