Kadra

Małgorzata Kolada

dyrektor zarządzający

Ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w 2006 roku. Dwa lata później uzyskałam dyplom z Zarządzania w Turystyce w Szkole Głównej Handlowej. Od 2004 roku związana byłam z Z.L. "Uzdrowisko Nałęczów" S.A. Ostatnie zajmowane przeze mnie stanowisko to manager Grupy Obiektów SPA. Pełniłam również rolę korespondenta lokalnych czasopism. Od 2010 roku uczęszczam do Szkoły Malarstwa i Rysunku Canaletto Art.

Interesuję się malarstwem, muzyką oraz podróżami. Uwielbiam wędrówki górskimi szlakami. Prywatnie jestem mamą małej Lenki z którą na nowo odkrywam kolorowy, dziecięcy świat.

NAUCZYCIELKI O PANI MAŁGOSI:

" Na Panią Dyrektor zawsze można liczyć, wysłucha, doradzi, pomoże"

"Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pani dyrektor dba o potrzeby dzieci i swoich pracowników, zawsze można z nią szczerze porozmawiać"

" Nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania- wszystko da się zrobić, a ona wskaże różne opcje "

"Pani Dyrektor zawsze pomoże, doradzi i rozwiąże każdy problem, jest profesjonalna, a przy tym widać jej serce do dzieci i pracowników :)"

"Prawdziwy organizator i zarządca, demon dokumentów, a zarazem ich strażnik- nic jej nigdy nie umyka i nie ginie. Artystyczna dusza z dobrym gustem. Amatorka precelków i słodkości"

"Kompetentna, zawsze wita z uśmiechem, doradzi, prawdziwy DYREKTOR :)"

"Zawsze uśmiechnięta, pomocna, serdeczna zarówno do dzieci jak i do pracowników"