Sukcesy

Sukces naszych przedszkolaków :)

Pragniemy podzielić się ogromną radością i poinformować, że Gabrysia Gołyńska i Igor Kurkiewicz z grupy Rufiki zajęli II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Historycznej "Spacer po Polsce - nasza mała i duża ojczyzna". Turniej odbył się 13 marca na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS. Nasi reprezentanci musieli poprawnie rozwiązać test sprawdzający ich wiedzę o Polsce oraz uzyskaniu przez nią wolności w ramach 100 rocznicy obchodów Święta Niepodległości. Cieszymy się z tak wysokiego miejsca, to dla nas ogromna duma! Musimy przyznać, że Gabrysia i Igor musieli poznać i zapamiętać wiele szczegółowych wiadomości dotyczących historii Polski, przygotowywali się do konkursu w przedszkolu, a także w domu z rodzicami. Wiemy, że dzieci włożyły  w to dużo pracy, dlatego tak bardzo cieszy nas, że przyniosło to tak wspaniałe rezultaty. Otrzymaliśmy puchar, medale i nagrody od organizatorów, w przedszkolu dzieci otrzymały też prezenty od dyrekcji za swoje zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy!

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy o naszym wspólnym, przedszkolnym sukcesie!

Wczoraj zakończył się plebiscyt, organizowany przez Kurier Lubelski. Z wielką dumą ogłaszamy, że w kategorii „Nauczyciel na medal” Pani Joanna Korzonek zdobyła 1 miejsce z wynikiem 1150 głosów!!!

Tym samym Pani Asia otrzymuje tytuł nauczyciela roku oraz zostaje zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. O szczegółach będziemy Państwa informować, a Pani Asi z całego serca gratulujemy. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos.

Przedstawiamy również Państwu czym w swojej pracy kieruje się Pani Asia oraz za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni:

„Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, przy czym uwzględniam jego możliwości. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości, czuję, że spełniam się zawodowo. Uśmiechy na twarzy dzieci, które dostrzegam każdego dnia, dają mi odczuć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu”.

Jest Nam również miło ogłosić, że w kategorii „Przedszkole na medal”, z ilością 244 głosów zajęliśmy 2 miejsce!


Z całego serca dziękujemy!


Uroczysta gala Plebiscytu Edukacyjnego Kuriera Lubelskiego

31 marca odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Edukacyjnego Kuriera Lubelskiego. Jesteśmy dumni, mogąc Państwu ogłosić, że Pani Joanna Korzonek z grupy Entilki zdobyła I miejsce w kategorii „Nauczyciel przedszkola” w powiecie Lublin oraz III miejsce w województwie lubelskim. Dziękujemy Państwu za wsparcie i każdy oddany głos! 


Pani Joanna jest szczególną osobą, pełną energii i pozytywnego nastawienia. Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów. Każdy swój dyżur zamienia w salę taneczną. Jesteśmy dumni i składamy Pani Joasi serdeczne gratulacje!


II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

W pierwszej połowie roku szkolnego 2022/2023 odbył się II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "POLSKIE SYMBOLE NARODOWE". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie płaskiej pracy plastycznej przedstawiającej wybrany symbol narodowy. Technika pracy była dowolna. Pani Elwira Krupa wytypowała jedno dziecko ze swojej grupy do udziału w konkursie. Tosia pod czujnym okiem Pani Elwiry wykonała piękną pracę plastyczną, która została doceniona przez organizatorów. Praca Tosi zajęła bowiem III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie!!! To ogromny sukces!!! Laureatka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową.  Jeszcze raz gratulujemy!!!