Kadra

mgr Elwira Krupa

z-ca dyrektora, nauczyciel

Ukończyłam studia z zakresu Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej z animacją sportu i rekreacji, Pedagogiki Ogólnej oraz Pedagogiki Przedszkolnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dzięki temu, zdobyłam wymaganą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje z zakresu rozwijania potencjału dzieci w wieku przedszkolnym. Przygodę z entliczkiem rozpoczęłam w 2010 roku. Nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu i z innymi osobami. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście i bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązuję do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym środowisku. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach. Prywatnie uwielbiam wędrówki górskimi szlakami.

NAUCZYCIELKI O PANI ELWIRZE:

"Osoba z wielkim i dobrym serduchem. Otwarta na udzielenie wszelkiej pomocy i bardzo cierpliwa. Uśmiech nie schodzi z ust. Pogodna, łagodna, jest bardzo oddana swojej pracy. Lubi śpiewać z dziećmi i sama też. A co także jest istotne lubimy słuchać jej śpiewania. To chodzący anioł, dlatego jak prawdziwa mama przytuli i wycałuje każde dziecko, dostrzegając jego nieszczęście i dziecięce kłopoty. Przyciąga dzieci jak magnes - pożałuje, poratuje, gdy trzeba skarci a wszystkie dzieci ją uwielbiają."

"Jest świetnym słuchaczem, zawsze pomoże, jest ciepła i dobra dla dzieci, lubi żartować i zna się na żartach."

"Chodzące dobro i ciepło. Do niej po pomoc jak w dym, nigdy nie odmówi, zawsze chętnie pomoże. W skrócie mówiąc Superbohater w spódnicy - nie ma, że się nie da! Zamiast "nie, to trudne" mówi "e tam damy radę!"

"Sama słodycz po prostu - może dlatego, że uwielbia słodycze. Jej dewiza to: dzień bez słodyczy jest dniem straconym."